לימודי ניהול - דברים שכדאי לכם לדעת לפני ההרשמה ללימודים

לימודי ניהול (מנהל עסקים) השונים מאפשרים לכם לקחת צעד קדימה את העסק או הארגון. להתמקצע במקצועות התעשייה בישראל, ועוד. בנוסף, תחומי הלימוד יקנו לכם את הכלים, ואת הכישורים, לניהול מקיף ויסודי במגוון תחומי העסק או הארגון. תלמדו מהו מבנה ארגוני, מהו ניהול מערכתי, יסודות הניהול והתקשורת, פסיכולוגיה, וכמובן תחומי הכלכלה והניהול המקיפים ביותר.למה כל כך חשוב ללמוד לימודי ניהול בקצרה: במידה ואתם מעוניינים ללמוד כיצד להתנהל בעסק בצורה נכונה וטובה יותר, להוביל תהליכים, הקורס הזה כמעט חובה. בייחוד כאשר אתם מתכננים לאחר הקורס להקים עסק עצמאי עבור עיצוב גרפי, או עסק תעשייתי כלשהוא. היתרונות מדברים בעד עצמן. רקע וידע בניהול הוא חשוב לכל בעל עסק, חברה, או ארגון. כך, שלא משנה איזה עסק תרצו להקים, תהיו חייבים להתמקצע ביסודות הניהול המקיפים.

 

מה לומדים במסלול ללימודי ניהול באקדמית גליל מערבי?

 באפשרותכם לבחור אחד מן 4 ההתמחויות הטובות ביותר שהמכללה מציעה.

לימודי ניהול עסקים – בתואר זה, הבוגרים יוכלו להשתלב בצורה מקצועית בתחומי הניהול, עבור עסקים קטנים ובינוניים. במלאכה, תקבלו ידע מעמיק לשם המשכיות המקצוע. בכך, תוכלו להשתלב באפיקים שונים כמו: מוסדות חינוכיות, ארגונים, חברות, ובתעשייה. או לחלופין, להיות עצמאיים ולספק שירותי ייעוץ עסקי לארגונים

ניהול אסטרטגי: בשנים האחרונות, משאבי האנוש הפכו למישור שכל בעל עסק משתמש. במכללה תוכלו ללמוד את יסודות המקצוע של משאבי האנוש בשילוב של ניהול אסטרטגי מקצועי. במסגרתו, תלמדו על הכלים החיוניים, על הידע המשומש, וכיצד זה בא לידי ביטוי בארגונים וחברות.

ניהול ולוגיסטיקה: בעולם החדשני, לוגיסטיקה היא מישור המחזק את יסודות המבנה של החברה, או הארגון. בלימודי תואר ראשון בניהול עם התמחות בלוגיסטיקה תלמדו את יסודות השפה, את אבני הדרך, וכמו כן, תלמדו כיצד השילוב של ניהול ולימודי לוגיסטיקה באה לידי ביטוי במישורים הבין לאומיים. למצטיינים, תינתן אופציה להשתלב ביסודות המקצוע אצל מרבית החברות הגדולות, וכמו כן גם במכללות.

בנקאות ונדל”ן: עולם הכלכלה תמיד משתנה. לפעמים בעליה, ולפעמים בירידה. וצמוד אליו, הוא עולם הנדל”ן והבנקאות. במהלך לימודי תואר ראשון בניהול עם התמחות בבנקאות ומימון נדל”ן תלמדו את יסודות השפה הבנקאית בדגש על הנדל”ן. אצלנו, תקבלו ידע מקצועי במימון וכספים בשילובו של תחום הנדל”ן ההפכפך.

מרבית הקורסים חדשניים, מקיפים, ובעלי הכלים הנכונים להתנהלות עסקית וארגונית.לאחר הלימודים, תוכלו להבין כיצד לחולל שינוי בעולם המודרני והעסקי.

תעודות והסמכות לבוגרים המצטיינים ב- “תואר תואר”:

אנחנו מפרגנים לתלמידים המוכשרים שלנו בהתאם. בסיומו של הקורס אתם מקבלים קצת יותר מאשר תואר ראשון, אצלנו תקבלו גם תואר B.A לבוגרי האוניברסיטה. והם כוללים:

  1. הסמכות: הסמכות כמחשבי שכר, יועצי משכנתאות, חוקרים פרטיים, הנחיית ילדים בסיכון, ניהול פרויקטים, שכר בכיר, ועוד.
  1. תעודות: תעודות בייעוץ ופיתוח ארגוני ועסקי, תעודה להובלת קבוצות פנים ארגוניות, תעודה להנחיות ילדים בסיכון, ועוד.

וכל זה על קצה המזלג, אז למה להסתפק דווקא בתואר ראשון, אם אפשר להיות מוסמכים למקצוע?באמצעות הסמכות אלה תוכלו להישאב לעולם התעסוקה בצורה המקיפה ביותר, ולקבל את כל ההסמכות הדרושות לכך.

הערות: כל התעודות וההסמכות הם ללא עלות, בפרט לדמי רישום, עלויות צדדיות, וכו’.

היתרונות בתואר ראשון בלימודי הניהול

  • ליווי צמוד: בזמן הבחינות, הלימודים, וגם לאחריהם, תקבלו ליווי צמוד בכל בעיוותכם ושאלותיכם.
  • הכל במקום אחד: ישנם המון תחומי לימוד שאפשר להתמקצע בהם. “הכל תחת קורת גג אחת.”
  • סיוע כלכלי: במכללה אנו מסייעים כלכלית למלגות, דבר אשר מהווה בפני עצמו יתרון עצום.
  • לימודים פרקטיים: במכללה תלמדו גם לימודים פרקטיים בשטח, ולא רק לימודים: “על הנייר”.
  • הכוונה למקצועות: אצלנו, המצטיינים יקבלו בסוף הלימודים לא רק תעודות, אלה גם עבודה ביד.

הכירו את תוכנית הפרקטיקום

הלימודים בתוכנית הפרקטיקום מאוד מקצועית, מעניינת, עשירה, ובעלת כלים חיוניים. במהלך הלימודים תלמדו כיצד להוביל פרויקטים בצורה נכונה בחברות, תעשיות, וארגונים.

במהלכה, נלמד כיצד לשלב את העולם הדיגיטלי לעולם הפיזי. במילים אחרות: נלמד כיצד נוכל למשוך לקוחות טרנדיים לקניה משולבת באינטרנט ובעולם הפיזי, החנויות. נלמד כיצד עובד המנוע השיווקי, הדיגיטלי, והמעשי. מהי מסגרת העבודה, באילו כלים אנו משתמשים, וכיצד נוכל לייעל את התהליכים.

בתוכנית הפרקטיקום, התלמידים נחשפים לעולם העבודה האמיתי, ולאתגרים הגדולים בחובו. באמצעות לימודים פרקטיים ומעשיים, התלמידים יוכלו להתגבר על קשיים ואתגרים בעולם האמיתי. התוכנית מלמדת את התלמיד כיצד לקחת את הכלים והיכולות שנלמדו, וליישמם בשטח.

המטרה: לתת לתלמידים את הזכות להתנסות בעולם האמיתי, לפני שהם ניגשים למים העמוקים. התוכנית מאפשרת לכם ללמוד על העולם העסקי והמודרני, עוד לפני שאתם ניגשים אליו באמת.

התהליך: אנו מכניסים תלמידים לחברות גדולות, ונותנים להם איזה שהוא תמונה של התהליך בעסק. באמצעות הכלים, התלמידים לומדים כיצד להתנהל טוב יותר, כיצד להתגבר על קשיים, וכיצד לחזק את הנקודות של הארגון במקומות שבו הוא חלש.ההבדל בין תוכנית פרקטיקום, לעומת תוכניות אחרות. זה שהתוכנית היא יותר מעשית מאשר לימודית.שזה מקנה לא רק את היסודות, אלה גם נותן להם שיקוף ותובענות על עולם. וגם, ניסיון מקצועי.

ובסופה, התלמידים יצאו עם הידע והכלים המעשיים שאותם הם רכשו ואיתם יוכלו ליישם בתעשייה.

 

אולי יעניין אותך גם: