גם תואר ראשון וגם לימודי מקצוע

למה ללמוד תואר כשאפשר ללמוד תואר תואר במכללה האקדמית גליל מערבי? גם תואר ראשון וגם לימודי מקצוע שנותנים לך בסוף יתרון וכל זה בשכר לימוד מופחת, *כפוף לשינויים בהתאם לשיקולי היחידה ללימודי חוץ, המכללה האקדמית גליל מערבי.
.B.A + קורס יסודות בניהול פרויקטים
.B.A + קורס יסודות בניהול פרויקטים
.B.A + קורס בהנחיית קבוצות (בהתמחות עמידה מול קהל)
.B.A + קורס בהנחיית קבוצות (בהתמחות עמידה מול קהל)
 .B.A + קורס יועצי משכנתאות וכלכלת המשפחה
.B.A + קורס יועצי משכנתאות וכלכלת המשפחה
קורסים מוקלטים
קורסים מוקלטים

בואו לשלב תואר ראשון עם תעודה מקצועית פרקטית

המכללה האקדמית גליל מערבי מעניקה לך אפשרות לבחור במסלול “תואר תואר”- מסלול המשלב לימודי תואר ראשון איכותיים ולימודי מקצוע עם תעודה. !
כיום, שוק העבודה משתנה ודינאמי ולכן “תואר תואר” מאפשר לך להיות צעד אחד לפני כולם ולצאת לשוק העבודה עם תואר ראשון איכותי ותעודת מקצוע רלוונטית ,הפותחת אפשרויות תעסוקה ממוקדות.
לימודי תעודה מעניקים לך ארגז כלים יישומי שמאפשר לך להתמקצע בהכשרה שתרחיב את אפשרויות התעסוקה, בין היתר, עוד בחייך הסטודנטיאליים.

יתרונות לבוחרים במסלול “תואר תואר”:

  1. ארגז כלים יישומי לשוק העבודה.
  2. לימודי תעודה (בתחומים ספציפיים) המקנים תעודת מקצוע משמעותית המתווספת לתואר איכותי.
  3. חסכון בזמן / ניצול יעיל של שנות הלימוד – בעוד האחרים מסיימים לימודים אקדמיים ורק אז פונים ללימודי תעודה והסבת אקדמיים, כדי להיות רלוונטיים בשוק העבודה, תואר תואר חוסך זמן יקר ומשאבים.
  4. חסכון כספי משמעותי- מסלול “תואר תואר” בשכר לימוד מופחת בסך 1,000 ₪ בלבד (לשנת תשפ”ה), המקנים לך לימודי תעודה שעלותם הממוצעת נעה בין 3,000 ₪-8,000 ₪.

  5. מסלולי תעודה פרקטיים: לימודים ממוקדים להכשרה הספציפית, הכוללים בין היתר: תרגול, סימולציות, דינאמיקה קבוצתית , פרקטיקום, תרגול בחינות ממשלתיות ועוד- הכנה מצוינת לצאת אל שוק העבודה רלוונטי ומקצועי.
  6. חשיפה למרצים מן השטח ,קשר לתעסוקה.
  7. השלמת מעגל התעסוקה: סיוע בחשיפה למקומות תעסוקה.

מה זה תואר תואר? הקליקו לצפייה בסרטון!

תואר או "תואר תואר"? קלללל תואר תואר!

נגן וידא

קורס יסודות בניהול פרויקטים:

קורס בשווי 4,200 ₪- ניתן לסטודנטים בשנה ב’ שנת תשפ”ה במסגרת תואר תואר בעלות 1,000 ₪ בלבד.

הקורס יועבר בזום

רקע

בארגונים רבים פעילויות לקידום מטרות הארגון מנוהלות היום במתווה של פרויקט.

ניהול פרויקט הוא מיומנות שיש למנהל וממנו נדרשת יכולת ניהולית. מציאות פתרונות מעמיקה של צרכי הארגון והמסגרת בה הוחלט על התנעת הפרויקט, כמו גם יכולת לענות לצרכי הלקוח ולדרישות מורכבות, אשר יביאו את הפרויקט להצלחה ויגרמו לשביעות רצון בקרב הלקוחות בארגון.

 

מטרות הקורס

הקניית כלים יישומיים ושיטות ניהול פרויקטים מתקדמות ועדכניות לניהול אפקטיבי של הפרויקטים בארגון ומקסום התוצאות.

 

מבנה הקורס

60 שעות אקדמיות, פעם בשבוע אחה”צ, בזום.

 

תעודה

בסיום הקורס תוענק תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ וללימודי המשך של המכללה האקדמית גליל מערבי.

*כפוף לשינויים בהתאם לשיקולי היחידה ללימודי חוץ, המכללה האקדמית גליל מערבי.

קורס בהנחיית קבוצות (בהתמחות עמידה מול קהל)

קורס בשווי 4,200 ₪- ניתן לסטודנטים בשנה ב’ שנת תשפ”ה במסגרת תואר תואר בעלות 1,000 ₪ בלבד.

הוקרס יועבר פרונטאלי

רקע

הקורס נועד לערוך הכרות עם עולם הקבוצות והצוותים, הקורס משלב למידה תאורטית והתנסות חווייתית להמחשת הלמידה, שיתוף והתנסות מעשית.

 

בין נושאי הלימוד

תובנת הקבוצה, סוגי קבוצות, נורמות וגבולות בקבוצה, מודלים מרכזיים בהנחיית קבוצות, תקשורת בקבוצה, תופעות והשפעות, דרכי התערבות, כללים למתן וקבלת משוב, תפקידי המנחה, התפתחות אישית ומקצועית והצגה עצמית.

התמחות עמידה מול קהל: ללמוד ולקבל כלים כיצד לעמוד מול קהל, לבנות הדרכות והרצאות (גם באונליין ובאופליין) באמצעות ביסוס עצמי, בניית פרזנטציות אפקטיביות ודרכי העברת מסרים בצורה אפקטיבית, מעניינת ועוצמתית.

 

מטרות הקורס

הקניית ידע, כלים ומיומנות בהנחיית קבוצות.

 

מבנה הקורס

60 שעות אקדמיות, פעם בשבוע אחה”צ, בזום.

 

תעודה

בסיום הקורס תוענק תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ וללימודי המשך של המכללה האקדמית גליל מערבי.

*כפוף לשינויים בהתאם לשיקולי היחידה ללימודי חוץ, המכללה האקדמית גליל מערבי.

קורס יועצי משכנתאות וכלכלת המשפחה

קורס בשווי 4,200 ₪- ניתן לסטודנטים בשנה ב’ שנת תשפ”ה במסגרת תואר תואר בעלות 1,000 ₪ בלבד.

הוקרס יועבר בזום

רקע

תפקידו של היועץ הוא לתכנן בתחום הפיננסי בצורה נכונה לכל משק הבית. הקורס מציע הכשרה מקיפה בייעוץ ותכנון לקיחת המשכנתא.

 

בין נושאי הלימוד

התפקידים של המערכת הבנקאית, תפקידו של בנק ישראל, ניהול סיכונים בלקיחת משכנתא, ליווי אישי בגישת כלכלת המשפחה: אפיון צרכי הלקוח, יכולת החזר ודירוג אשראי, ניהול תקציב.

בדיקת הנכס והיבטים משפטיים, ראיה אסטרטגית בניהול משא ומתן, בניית תדמית שיווק, מושגים בביטוח, פתיחת העסק וניהולו.

 

מטרות הקורס

הכשרת אנשי מקצוע והענקת כלים לליווי משפחה-באחריות ובתכנון  פיננסי ארוך טווח, אופטימלי על פי צרכי הלקוחות ובהבנת כלכלת המשפחה.

 

מבנה הקורס

60 שעות אקדמיות, פעם בשבוע אחה”צ, בזום.

 

תעודה

בסיום הקורס תוענק תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ וללימודי המשך של המכללה האקדמית גליל מערבי.

*כפוף לשינויים בהתאם לשיקולי היחידה ללימודי חוץ, המכללה האקדמית גליל מערבי.

קורסים מוקלטים

ניהול ומנהיגות

בעידן שמנהלים פועלים לרוב בשוק תחרותי ומשתנה ובתנאי אי ודאות, הם חייבים להגדיל ראיה מערכתית, ולרכוש מיומנויות, כישורים, וכלים מוכוונים פרקטיקה מעשית,  בכדי להצליח, להצטיין ,להתמודד עם אתגרים מורכבים שלא נתקלו בהם קודם לכן, לבנות מנהיגות, ולהוביל את הצוות שלהם להצלחה ולהשגת המטרות,  ולייצר יתרון תחרותי.

קורס זה שמהווה מצפן ומורה נבוכים למנהלים, יתרום לכם באופן שתוכלו מיד ללמוד תוכן איכותי מעורר השראה שמועבר באמצעות מערכי שיעור ממכרים, שיקנה לכם המון ערך מוסף באופן שתוכלו, לצמצם את הפערים- מיד, לשאוף למצוינות, ולהמריא לגבהים חדשים.

בין היתר, תבינו איזה סוג מנהלים אתם, ותרכשו מיומנויות וכישורים שרלוונטיים למנהלים, וכלים שיאפשרו לכם להפוך למנהלים טובים ויעילים יותר, לרבות ארגז כלים פרקטי למנהלים שכולל, פרקטיקות מוכחות, כלים עכשוויים, וטכניקות ניהול מתקדמות ממנהלים בכירים במשק,  שיאפשרו לכם מחד לנהל את עצמכם טוב יותר במסגרת עבודה מרובת ממשקים וריבוי משימות תמידי, ומאידך לנהל טוב יותר את הצוות שלכם, לבנות מנהיגות, לעודד מוטיבציה, להגדיל מעורבות, וליצור גאוות יחידה, ובנוסף, להגדיל ראיה מערכתית, לקבל אחריות וכן לבנות את המותג המקצועי שלכם, להכיר את בעלי התפקידים בארגון, לרבות המרקם העדין של האינטראקציות ביניהם, לנהל משברים, להתנהל חכם במסגרת קונפליקטים, לרכוש מיומנויות רכות, שיאפשרו לכם לצלוח מצבים חברתיים בהתנהלות היומיומית, ולהבליט את עצמכם מול בעלי תפקידים נוספים במערכת הארגונית, ולהתמודד בחוכמה עם הפוליטיקה הארגונית.

 

משאבי אנוש

מנהלי משאבי אנוש מהווים שותפים אסטרטגים להנהלה הבכירה בארגונים גדולים בישראל ובעולם. יש האומרים, שמנהלי משאבי אנוש אף “לוחשים באוזן של המנכ”ל”.
ניהול משאבי אנוש, הינו תפקיד אסטרטגי בארגון.

בקורס זה תלמדו על העולם המרתק של ניהול משאבי אנוש, והרבה מעבר לגיוס כח אדם. בקורס זה תלמדו, איך מנהלי משאבי אנוש בכירים יכולים לבסס את עצמם בתפקיד אסטרטגי זה בארגון,  להניח את התשתית הנכונה והידע המעשי לביצוע תפקדי ניהול משאבי אנוש בשוטף, ולתרום ערך מוסף גדול יותר, להנהלה הבכירה בארגון.

קורס זה סוקר בין היתר את חשיבותה של מחלקת משאבי אנוש בארגון כשותף אסטרטגי, היסודות המאפיינים את מחלקת משאבי אנוש, תהליכי גיוס,  יעוץ קריירה, זכויות, שכר, תקשורת פנים ארגונית, תרבות ארגונים, יצירת אינגייג’מנט, שינויים ארגוניים, ניהול ומנהיגות, דאטה אנליטיקס, הכשרת עובדים on the job training, פיתוח עובדים ותכניות הדרכה, מיומנויות וכישורים ניהול ההון האנושי, שימור טאלנטים, ניוד פנימי, עולם העבודה החדש ועוד.

בקורס זה תקבלו ארגז כלים מעשי ותלמדו פרקטיקות עבודה מוכחות, שיניחו את התשתית הנכונה, לעבודה במחלקת משאבי אנוש בארגון, ויקדמו אתכם עוד צעד להגשמת החלום של ניהול משאבי אנוש בארגון.

 

מיומנויות רכות וכישורים

חריצות ועבודה קשה, מובילים לביצועים טובים יותר, אך אלו שהצליחו, היו בעלי מערך מקיף של מיומנויות רכות וכישורים, שסייע להם להתנהל טוב יותר במסגרת נבכי התקשורת הבינאישית בארגון, לרבות במקרים של עבודת צוות, ניהול קונפליקטים, ניהול משברים, פוליטיקה ארגונית וסיטואציות חברתיות בארגון.

תקשורת בינאישית טובה ויעילה ומודעות עצמית ברמה גבוהה, מבוססות על מארג עדין ומורכב של כישורים רכים ומיומנויות, ובאות לידי ביטוי על בסיס יומי, בין עובד לעובד, עובד ומנהל, ומנהל למנהל.

השקעה בפיתוח של מיומנויות רכות וכישורים, תוביל לבניית תקשורת יעילה טובה יותר, העברת מסרים טובה יותר, העצמת יכולת השפעה, פיחות חיכוכים ואינטריגות, צמצום פערים, ולעבודה שיתופית יעילה יותר בארגון, לצד התנהלות מיטבית ויצירת אינטראקציה חברתית טובה יותר, בין הפרטים בארגון, במצבים חברתיים מגוונים.

לא זו אף זו, העלאה למודעות של מיומנויות רלוונטיות לעולם העבודה, כמו יצירתיות, חדשנות, פתרון בעיות, הסתגלות לשינויים וגמישות מחשבתית, סקרנות אינטלקטואלית ועוד, ושימת הזרקור בפועל, על הדברים הנוספים שמובילים להצלחה, עשויים לעשות את ההבדל בין הצלחה ופריצת כל תקרת זכוכית, לכישלון.

בקורס זה, תרכשו מיומנויות וטכניקות, שיאפשרו לכם להתנהל טוב יותר במסגרת מצבים חברתיים, כדוגמת אינטליגנציה רגשית, פסיכולוגיה חיובית, אסרטיביות, ניהול קונפליקטים, ניהול משברים, ונעלה למודעות רשימת מיומנויות ארוכה, כפי שמוכרת במחקרים מוכרים בארץ ובעולם.

מיומנויות עסקיות וקבלת החלטות

 

מנהל טוב, מהווה עמוד השדרה והלב הפועם של הארגון, מנהל מוכשר ככל שיהיה, חייב להיות בעל הבנה עסקית מעמיקה והיכרות מרחבית ומערכתית 360 על כלל הארגון, בכדי להצליח בתפקידו כמנהל.

בקורס זה, תרכשו הבנה של הליבה העסקית המערכתית והתאמתה לאסטרטגיה הארגונית, תכירו את הארכיטקטורה של הארגון, אשר מורכבת מהמחלקות השונות וכיצד ניתן לנהל אותן בהרמוניה, בכדי להגיע לתוצאה המיטבית, באופן שיהווה נקודת פתיחה מעולה לפיתוח ארגוני וחדשנות, מיומנויות עסקיות, כלים עכשוויים, וטכניקות מוכחות להצלחה בניהול, שבאמצעותם תוכלו לנהל את הארגון באופן אופטימלי, לנווט טוב יותר בשוק תחרותי ומשתנה, לקבל החלטות טובות יותר, ולתרגם את הידע לשיפור ביצועים והגדלת התפוקות, באמצעות תכנון נכון, ביצוע מיטבי, תפעול יעיל, ושימוש בטכנולוגיות חכמות מתקדמות.

בין הנושאים, תלמדו על אסטרטגיה עסקית, פיתוח עסקי ובנית תכנית עסקית, מיתוג, שיווק, שיווק דיגיטלי ואיקומרס, מכירות, כתיבה ככלי להעברת מסרים ומודיעין תחרותי, שירות חווית לקוח ומועדוני לקוחות, כספים, פיננסים, ניהול סיכונים ודוחות כספיים, פיתוח תכניות הדרכה, תפעול ורכש.

קורס זה שמושתת על התובנות של בעלי תפקידים מובילים בתחומם, הוא אבן דרך משמעותית להובלה לצמיחה ארגונית, להגדיל את תחושת הביטחון העצמי והאחריות, ולהוות בסיס איתן, לניהול יציב והובלה של הארגון, לקבלת החלטות אמיצות, עמידה באתגרים שלא נתקלו בהם קודם לכן, הסתגלות לשינויים, הישרדות ושגשוג בשוק תחרותי, מתן הכלים למימוש הפוטנציאל שטמון בכם, והצלחה בטווח הרחוק.

קבלת החלטות

ניהול בתנאי אי ודאות כבר הפך להיות מונח מוכר בנוף העסקי, כל הסיפורים הגדולים מתחילים בהחלטה אמיצה שהתקבלה, ולא בכדי קבלת החלטות הפכה להיות מובילה במיומנויות החיוניות הנדרשות בעולם העבודה, חשוב גם לדעת כיצד לרתום את חברי הצוות, לתמוך בהחלטה ולתקשר אותה נכון.

נהוג לומר שמנהלים בכירים במשק בסופו של יום נמצאים “לבד מול המראה” והכוונה שהם לאחר תהליך מובנה של קבלת החלטות מקבלים את ההחלטה לבד והם אלו שלטוב או לרע צריכים לעמוד מאחוריה, דבר אף שיותר קשה אם ההחלטה היא קשה כדוגמת צמצום, התייעלות ופיטורים המוניים.

לפעמים מנהל בכיר מקבל החלטה לא פופולרית שבעתיד תהיה מוצדקת.

על המנהל לעמוד בגבורה לצד החלטתו, אם ההחלטה ניתנה נכון מבחינה מקצועית ולקח בחשבון את כל הפרמטרים, אז יוכל ביתר קלות לעמוד מאחורי ההחלטה.

האומץ הניהולי שמהווה את הבסיס בקבלת החלטות כולל גם אך לא רק: הצגת חזון שלעיתים נוגד מוסכמות, תעוזה, יציאה מאזור הנוחות, התמודדות עם אתגרים, התגברות על מכשולים, ניהול סיכונים נכון, ראיה אסטרטגית רחבה וביצוע מהלכים אסטרטגים, ניצול משבר והפיכתו להזדמנות.

מנהל שלאורך כל הדרך שומר על אמונה בצדקת הדרך, יודע להגן על הרעיון, ומקבל החלטות טובות מושכלות, יכול להפוך חברה לסיפור הצלחה.

בקורס זה תלמדו שיטות וטכניקות מוכחות לקבלת החלטות, ותקבלו כלים שיאפשרו לכם לעשות את המעבר מקבלת החלטות על בסיס אמוציונלי-רגשי, לקבלת החלטות על בסיס מושכל, לצד ניהול סיכונים נכון, שמתובל באומץ ניהולי.

צמיחה אישית- קידום קריירה

הכנת מפת דרכים, התווית אסטרטגיה, הצבת מטרות ויעדים, ותכנית פעולה- כל אלו חיוניים לקידום קריירה.

ההתפתחות המקצועית שלכם, תלויה רק בכם, וכך גם מיצוי הפוטנציאל העסקי והמקצועי שטמון בכם.

בקורס זה תלמדו על מה שבאמת חשוב לדעת על התקדמות בעבודה, ותתקדמו עוד צעד אחד לכיוון הגשמת החלומות שלכם למציאות.

במסגרת הקורס תלמדו על מפת הדרכים לטיפוס עקבי בסולם הארגוני, תיוודעו לאינטריגות הרגישות שקיימות במסגרת התקשורת הבינאישית בארגון, תתגברו על תחושת אי הודאות, ותלמדו כלים עכשוויים וטיפים שווים, שיגדילו את סיכוייכם להתקדם בארגון.

בקורס זה תרכשו מיומנויות חיוניות לקידום קריירה, ושתגיע ההזדמנות, תוכלו למנף אותה ככל האפשר.