אתם מתעניינים בלימודים לתואר ראשון או שני אך פספסתם את הרישום לשנת הלימודים באוקטובר?
לא רוצים לחכות עכשיו שנה שלמה ללימודים אקדמיים?
מתלבטים מתי להתחיל ללמוד?

ההרשמה לסמסטר אביב מאפשרת לכם להרוויח את השנה, לא להמתין עד שנת הלימודים הבאה ולהתחיל את הלימודים האקדמיים כבר בשנה הנוכחית ועם מלגות לימודים ייחודיות.

מלגות שלא תרצו לפספס לחוגים נבחרים:

  • מועמדים אשר יירשמו ויתקבלו לחוגים: לימודי שימור ולימודי תיאטרון התמחות משחק – יקבלו מלגה בגובה 8,000 ₪ (ללא כפל הטבות).
  • מועמדים אשר יירשמו לתואר שני – ניהול וכלכלה והם עומדים בתנאי הקבלה – יקבלו מלגה בגובה 4,000₪ (ללא כפל הטבות).

מתי מתחיל סמסטר אביב?

שנת לימודים נפתחת בשני מועדים בשנה- באוקטובר ובחודשים פברואר- מרץ.
מועד פתיחת הלימודים בסמסטר אביב תשפ”ד היה ב31.3.24 ומתאים למועמדים שמעוניינים להתחיל את הלימודים כבר עכשיו מבלי לחכות עד אוקטובר.

האם כדאי להתחיל שנת לימודים בסמסטר ב’?

מועמדים רבים ממהרים להירשם ללימודים באוקטובר ולפעמים מסיבות שונות מפספסים את מועד ההרשמה או סטודנטים שסיימו את לימודיהם במכינה אחרי פתיחת שנת הלימודים.

המכללה האקדמית גליל מערבי פותחת מועד נוסף בו ניתן להירשם ללימודים מבלי שיצרכו לחכות שנה שלמה. פתיחת לימודים בסמסטר אביב מאפשרת לכל אותם מועמדים להתחיל את הלימודים בסמסטר ב’ ולסיים אותם ביחד עם כולם.

מה היתרונות בהרשמה לסמסטר אביב?

  1. סמסטר אביב מאפשר למועמדים להתחיל לימודים אקדמיים בהקדם ולא לדחות אותם עד לאוקטובר שנה הבאה.
  2. תואר ראשון לרוב הוא שלוש שנים, תחילת לימודים בסמסטר אביב מאפשרת לסטודנטים להתחיל את הלימודים בסמסטר ב’ מבלי לפספס שנה אקדמית.
  3. בסמסטר אביב, בכדי לסייע לסטודנטים הנאלצים לשלב את הלימודים האקדמיים עם עבודה במשרה מלאה נפתחים מגוון מסלולי לימוד המאפשרים לשלב עבודה ולימודים.
  4. מתחילים את הלימודים באביב, תמיד תוכלו להיעזר בסטודנטים שהתחילו באוקטובר.

לימודי תואר ראשון ותואר שני מהטובים ביותר

ודאי שמחתם לגלות שתוכלו להתחיל את הלימודים כבר עכשיו וחשוב לדעת לא רק מתי להתחיל את הלימודים אלא גם לבחור את המקום הנכון. המכללה האקדמית גליל מערבי, קמפוס פסטורלי שנמצא בלב הגליל הוא המקום בו תוכלו להכיר חברים חדשים, ליהנות מחיי קמפוס ולקבל את הכלים הטובים ביותר שיאפשרו לכם להתחיל את הקריירה שלכם בצורה אופטימלית. תכניות לימודים ייחודיות ומרצים מהטובים בישראל

לכם רק נשאר להחליט בין לימודי תואר ראשון, תואר שני או מכינה קדם אקדמית.