עתידנות בניהול – עולם הניהול החדש

רשימת דוברים

ינאי זגורי

שם ההרצאה: הכול עומד להשתנות.. סליחה כבר השתנה – עידן הבינה.

על הדובר:  Chief Innovation Officer ב ExperTeam, חברת יעוץ בתחום הלמידה הארגונית. משמש גם כחבר סגל הפקולטה לטכנולוגיות למידה במכון הטכנולוגי חולון (HIT). בכל מה שאני עושה אני משמש כיועץ ומומחה בתחום הלמידה הארגונית. המומחיות שלי בתחומים שונים כולל למידה ארגונית, e-learning, ניהול ידע ושיפור ביצועים. בנוסף, אני גם מתלהב מאימוץ טכנולוגיות למידה פורצות דרך וחדשנית.

נירית כהן

שם ההרצאה: מנהלים בשינוי

על הדוברת:  נירית כהן מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. מחברת הספר “המדריך לקריירה בעולם משתנה”. נירית מומחית לעיצוב קריירה בעולם החדש, מרצה ויועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי שינוי. נירית עבדה כמעט 30 שנה באינטל במשרות ניהול בכירות בישראל ובעולם, מהן עשור כסמנכ”ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.  היא כותבת טור שבועי על עולם העבודה המשתנה בעבר בגלובס וכיום בדה מרקר ומשדרת את הפודקאסט “הייטק בפקקים”.

פרופ' ארי נוימן

שם ההרצאה:

על הדובר:  ראש התכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך במכללה האקדמית גליל מערבי, חוקר עתידנות וחינוך

ד"ר עוז גוטרמן

שם ההרצאה: ניהול בעולם משברי ומשתנה – ממצאים ונתונים מהשנים האחרונות

על הדובר:  ראש חטיבת משאבי אנוש בבית הספר לניהול במכללה האקדמית גליל מערבי. חוקר את נושא עולם העבודה העתידי.  סופר, מרצה ומגיש של תוכנית הרדיו והפודקאסט “אנשי המחר” ו”עולם חדש מופלא”

ד"ר אפרת גיל

שם ההרצאה: טסים קדימה

על הדובר:  ד”ר אפרת גיל, פסיכולוגית ארגונית, מרצה וחוקרת בתחום המוטיבציה, עובדת עם מנהלים בארגונים מגוונים, למעלה מ-20 שנה.