קורס עיצוב גרפי

רקע:

עיצוב גרפי הפך לאחד מהכלים החשובים בעולם הדיגיטלי. מקצועות הגרפיקה הממוחשבת ויסודות העיצוב משמשים כמרכיבים יסודיים בארגז הכלים של המבקשים להתחיל דרכם כמעצבים גרפיים במשרדי פרסום, בתי דפוס, סטודיו לעיצוב ובמחלקות שיווק בארגונים שונים. הלימודים שמים דגש על לימוד מקצועי ומקיף של תוכנות גרפיות ועל שילובן עם יכולות חשיבה עיצובית ויצירתיות על מנת להפוך אתכם לאנשי מקצוע לא פחות ממעולים בתחום.

קורס עיצוב גרפי בזום!

תוכנית הלימודים תתקיים באופן מקוון ומאפשרת לשלב עבודה עם לימודים מלאים.

קהל היעד:

למעוניינים להתחיל את הדרך כמעצבים גרפיים או ביצועיסטים במשרדי פרסום לאנשי שיווק שמעוניינים לעבוד עם תוכנות גרפיות בשילוב ידע עיצובי לעצמאיים המעוניינים לעבוד בעיצוב ולשכלל את היכולות הדיגיטליות שלהם בעיצוב.

בין נושאי הלימוד:

יסודות השפה העיצובית, אילוסטריטור (Illustrator) – תוכנת העיצוב החדשנית לעמוד בודד, אין-דיזיין (Indesign) –תוכנת העיצוב המובילה לעיצוב רב עמודי, תפיסה ויזואלית והבנת מבנה הצבע והצורה בעבודה דו-מימדית, הרצאות בליווי תרגילים ללימוד מבנה השפה הגרפית, ביקורת עבודות מונחית, טיפוגרפיה – מבנה השפה והאות.
פוטושופ (Photoshop) – תוכנת עיבוד התמונה המתקדמת מסוגה בעולם, היבטים מעשיים בעיצוב – עיצוב מודעות, אלבומים דיגיטאליים, כרטיסי ביקור ועוד, פרויקטים בעיצוב המשלבים חשיבה ויזואלית- רעיונית עם יכולות התוכנות השונות.

מבנה הקורס:

160 שעות אקדמיות, פעם בשבוע, אחה”צ.
לימודי התוכנית מתקיימים בזום על גבי גרסת .Adobe CS6

מתעניינים בקורס פרונטלי? מחזור נוסף של קורס פרונטלי יפתח גם כן בקרוב, לפרטים צרו קשר עם נציגי המכירות שלנו.

תעודה:

הבוגרים שיעמדו בדרישות הקורס יקבלו תעודה “גרפיקה ממוחשבת ויסודות עיצוב גרפי” מטעם היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של המכללה האקדמית גליל מערבי.

*כפוף לשינויים בהתאם לשיקולי היחידה ללימודי חוץ, המכללה האקדמית גליל מערבי.

מרצים, בוגרים וסטודנטים מספרים...

הכירו את ביה"ס לעיצוב ולאומנויות ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית גליל מערבי

נגן וידא

יצירת קשר עם היחידה ללימודי חוץ