דלג לתוכן המרכזי

פרופ’ הריס פיטר

פרופ’ הריס פיטר

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון קהילתי, דיאלוג בין אחרים באמצעות התיאטרון, שיקום באמצעות תיאטרון קהילתי, תיאטרון עסקי.
פרופ’ אוריין דן

פרופ’ אוריין דן

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של תיאטרון, תיאטרון ישראלי, דרמה חינוכית, דרמה טלוויזיונית
פרופ’ המאירי ישראל

פרופ’ המאירי ישראל

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תולדות התיאטרון; ביקורת וניתוח הצגות; כתיבה דרמתית.
פרופ’ אלג’ם שולמית

פרופ’ אלג’ם שולמית

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון קהילתי, תיאטרון ישראלי, תיאטרון פוליטי, תיאטרון פמיניסטי, תיאטרון חינוכי
פרופ’ סנונית שהם

פרופ’ סנונית שהם

תחומי התמחות:

התנהגות ארגונית, ארגון ידע, ספריות.
פרופ’ סילפן פטר

פרופ’ סילפן פטר

מרצה בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

נוירוקרימינולוגיה, פסיכיאטריה משפטית, פשיעה ומוח
פרופ’ סנג’רו בועז

פרופ’ סנג’רו בועז

מרצה בתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

בטיחות מפני הרשעת חפים מפשע, דיני עונשין, דיני ראיות, המשפט הפלילי, הענישה הפלילית.
פרופ’ גייגר ברנדה

פרופ’ גייגר ברנדה

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

זכויות ילדים, אלימות נגד נשים וילדים ואסטרטגיות של התנגדות, תפיסת מהגרים ומיעוטים אתניים של אפליה ושילוב רב-תרבותי
פרופ’ נוסבאום-וקנין ורד

פרופ’ נוסבאום-וקנין ורד

ראשת התכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך, ראשת המרכז לחינוך אורייני, מרצה בחוג לחינוך ובחוג לקויות למידה

תחומי התמחות:

רכישת קריאה ובהבנת הנקרא בקרב תלמידי בית הספר היסודי ובקרב קוראים מיומנים, גורמים המשפיעים על תפיסת מילה ועומק אורתוגרפי. שפה וקריאה (מורפולוגיה ופונולוגיה) בקרב קוראים מיומנים ובקרב קוראים דיסלקטים.
פרופ’ נוימן ארי

פרופ’ נוימן ארי

ראש החוג בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך, מרצה בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

עתידנות בחינוך, חינוך ביתי, חינוך אלטרנטיבי והערכת פרוייקטים ותכניות
פרופ’ טאהא היתאם

פרופ’ טאהא היתאם

מרצה בחוג לחינוך, בחוג לחינוך ולקויות למידה ובתכנית לתואר שני לאוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה של הקריאה ועיבוד שפה דבורה וכתובה בקרב ילדים ומתבגרים עם התפתחות טיפוסית ולא טיפוסית עם דגש על חקר התהליכים בשפה ובאורתוגרפיה הערבית
פרופ’ לרנר ברל

פרופ’ לרנר ברל

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

פילוסופיה של מדעי החברה, פילוסופיה של הדת, אתיקה מעשית, פילוסופיה יהודית, מקרא, פילוסופיה של החינוך 
פרופ’ פלד יהודה

פרופ’ פלד יהודה

מרצה בחוג לחינוך, בחוג לקרימינולוגיה, בחוג הרב תחומי ובתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך.

תחומי התמחות:

טכנולוגיה בהוראה ובלמידה עם דגש על סביבות הוראה מתוקשבות
פרופ’ יגיל יוסי | Professor Yossi Yagil

פרופ’ יגיל יוסי | Professor Yossi Yagil

ראש התכנית ללימודי תואר שני בניהול וכלכלה | משנה לנשיא מ-2019 | יו"ר וועדת מינויים והעלאות של המכללה | ראש החוג לניהול ב-2018/19.

תחומי התמחות:

מימון חברות, השקעות, מיזוגים, סטיות שוק, מימון התנהגותי, חיזוי כלכלי מבוסס שערי רבית
פרופ’ ניר בקר

פרופ’ ניר בקר

ראש התכנית הקודם ללימודי תואר שני בניהול וכלכלה, ובין מייסדיה
פרופ’ כהן גיל

פרופ’ כהן גיל

ראש החוג לניהול, ראש התמחות בבנקאות ומימון נדל"ן

תחומי התמחות:

השקעות, ממשק בין קיימות ושוק ההון לניהול פיננסי של יחידים וחברות, מסחר אלגוריתמי בשוקי ההון בקיימות ואנומליות בהשקעות
פרופ’ אוקסמן ויקטור

פרופ’ אוקסמן ויקטור

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

מתמטיקה וחינוך מתמטי
פרופ’ קרן מיכאל

פרופ’ קרן מיכאל

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

מנהיגות פוליטית, תקשורת פוליטית, ספרות פוליטית
פרופ’ קשת יעל

פרופ’ קשת יעל

מרצה בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של הרפואה, מחקר איכותני
פרופ’ לסקר מיכאל

פרופ’ לסקר מיכאל

מרצה בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

המזרח התיכון והמגרב (צפון אפריקה) בעת החדש והקונטמפוראני, האסלאם באירופה המערבית ומדינות 'האיחוד האירופי', יחסי יהודי-מוסלמים בארצות האסלאם, האסלאם הרדיקלי במזרח התיכון ובמגרב, הסכסוך הישראלי- ערבי, ישראל והזירה הבין-ערבית, וקשרי ישראל עם מדינות ערב
פרופ’ יצחק רונן

פרופ’ יצחק רונן

ראש החטיבה ללימודי המזרח התיכון, ראש רשות המחקר ומרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

ירדן, פלסטינים, מלחמת 1948, מודיעין וטרור
פרופ’ עקירב אסנת

פרופ’ עקירב אסנת

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי, יועצת להוגנות מגדרית

תחומי התמחות:

התנהגות חברי.ות פרלמנט, קביעת סדר היום הפוליטי, יציבות של ממשלות, שיטת בחירות, שלטון מקומי, מגדר ופוליטיקה, מיעוטים ופוליטיקה, פוליטיקה של ישראל 
פרופ’ סואעד מוחמד

פרופ’ סואעד מוחמד

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

דת, אתניות ושבטיות במזרח התיכון, נשים ומגדר, מפלגות פוליטיות, יחסי יהודים- ערבים, הבדואים בישראל ובמזרח התיכון
ד”ר איזנברג מיכאל

ד”ר איזנברג מיכאל

מרצה מן החוץ בחוג לשימור

תחומי התמחות:

ארכיאולוגיה של התקופות הקלאסיות
ד”ר רוטנברג הניה

ד”ר רוטנברג הניה

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

לימודי מחול
ד”ר נוי כינרת

ד”ר נוי כינרת

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון יווני עתיק, תיאטרון מזרח אסיה, היסטוריה ותרבות יפן, מסיכות בתיאטרון.
ד”ר בדש רינה

ד”ר בדש רינה

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

כוריאוגרפיה וביצוע, הנחיה ליצירה, הוראת מחול מודרני-עכשווי
ד”ר אמנון רביב

ד”ר אמנון רביב

מרצה בחוג ללימודי התיאטרון

תחומי התמחות:

ליצנות רפואית, תיאטרון, אומנות המופע, תיאטרון לאתר ספציפי, מוזיקה לתיאטרון.
ד”ר אבנר ברנע

ד”ר אבנר ברנע

תחומי התמחות:

מודיעין עסקי תחרותי, ניהול סביבת התחרות, חדשנות.
ד”ר ריקי גרינברג

ד”ר ריקי גרינברג

תחומי התמחות:

התנהגות מידע, חיפושי מידע, ספריות ומרכזי מידע, אוריינות מידע
ד”ר צביקה מרקס

ד”ר צביקה מרקס

תחומי התמחות:

למידת מכונה, למידה עמוקה, עיבוד שפה טבעית
ד”ר מעיין פרל

ד”ר מעיין פרל

תחומי התמחות:

דיני קניין רוחני, דיני פטנטים, זכויות יוצרים, משפט וטכנולוגיה, משפט ומידע
ד”ר גנית ריכטר

ד”ר גנית ריכטר

תחומי התמחות:

משחקים רציניים, משחוק (גיימיפיקציה), מוטיבציה לשיתוף ותרומת ידע, פרדוקס הכישלון.
ד״ר וסרמן רינה

ד״ר וסרמן רינה

ראשת החוג ללימודי שימור

תחומי התמחות:

מדע החומרים של חומרי בניין מינרליים, עמידות של חומרי בניין לטווח ארוך, שימור ושיקום של מורשת בנויה של המאה ה-20, טכנולוגיות בנייה עתיקות והיסטוריות, חומרים המשמשים בשימור עתיק והיסטורי, מתודולוגיה של שימור אדריכלי ושימור מוזיאלי, מינרלוגיה יישומית בשימור האבן, בנייה ירוקה בתקופת היסטוריות שונות
ד”ר קשטן נדב

ד”ר קשטן נדב

מרצה בחוג ללימודי שימור

תחומי התמחות:

תרבויות בים התיכון בתקופה היוונית רומית (העידן הקלאסי), ים וספנות בעת העתיקה, מוזיאונים בעולם – תרבות וחברה, שימור המורשת התרבותית בא"י וסביב הים התיכון
ד”ר אפשטיין-פלוש מרינה

ד”ר אפשטיין-פלוש מרינה

מרצה בחוג ללימודי שימור

תחומי התמחות:

היסטוריה ותיאוריה של האדריכלות, עיצוב עירוני, מורשת אדריכלית ומורשת עירונית, שימור עירוני, תרומה יהודית לארכיטקטורות מקומיות, אדריכלות ופילוסופיה
ד”ר תורג’מן חגית

ד”ר תורג’מן חגית

ראש החוג לסוציולוגיה | ראשת התוכנית לתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

הגירה ופשיעה, הטיות במשפט הפלילי, הערכת תוכניות התערבות, ילדים, נוער וצעירים בסיכון, קריירות עברייניות
ד”ר אשד ענת

ד”ר אשד ענת

מרצה בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

טיפול CBT ,טיפול בעברייני מין, תקשורת בינאישית
ד”ר ביילי בנימין

ד”ר ביילי בנימין

מרצה בחוג לקרימינולוגיה, בחוג הרב תחומי ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

אלימות במשפחה, ילדים ונוער בסיכון, גבריות, ואבהות.
ד”ר זהר יוסף

ד”ר זהר יוסף

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה, מנהל המכון לבטיחות במשפט הפלילי.

תחומי התמחות:

בטיחות במשפט הפלילי, כלכלה ומשפט, מידול ומדידה של פערי ענישה, מניעת הרשעות שווא, תורת המשחקים
ד”ר לימור יהודה

ד”ר לימור יהודה

מרצה וחברת סגל בחוג לקרימינולוגיה | חברת ועדת הוראה וועדת גמול הצטיינות

תחומי התמחות:

טרור ופשיעה, נערות במצוקה, עבריינות נוער
ד“ר עין-טל עירית

ד“ר עין-טל עירית

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

ויקטימולוגיה, קורבנות של רצח-עם, ניצולי שואה – דור ראשון ודור שני, פשעי מלחמה, הטרדה מינית, אלימות כלפי נשים
פרופ’ ראובן יעקב

פרופ’ ראובן יעקב

ראש החוג לקרימינולוגיה, ראש המרכז לחקר ילדים, נוער וצעירים בסיכון.

תחומי התמחות:

התמכרויות, טיפול קליני, ילדים ונוער בסיכון, עברייני מין, תקון
ד”ר ליידר אפרת

ד”ר ליידר אפרת

מרצה מן החוג בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

קרימינולוגית קלינית
ד”ר ריידר חן

ד”ר ריידר חן

מרצה בחוג לחינוך , בחוג קרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

מוח והתנהגות, נוירו-קוגניציה, פסיכו-פיזיולוגיה, נוירו-פסיכולוגיה קוגניטיבית, תפקודים מוחיים והתנהגותיים באמצעות ניטור פעילות מערכת העצבים המרכזית וההיקפית באדם
ד”ר לם ענבל

ד”ר לם ענבל

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

פשיעה וקורבנות במרחב הדיגיטלי
ד”ר אדן דבורה

ד”ר אדן דבורה

מרצה בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

תחומי התמחות:

מנהיגות חינוכית, מגדר, מדיניות חינוך
ד”ר גוטרמן עוז

ד”ר גוטרמן עוז

מרצה בחוג לניהול, בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך

תחומי התמחות:

חינוך ביתי, סגנונות מוטיבציוניים ואסטרטגיות הישג, פיענוח לא מילולי.
ד”ר בן נתן מירב

ד”ר בן נתן מירב

מרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

פסיכולוגית קוגניטיבית- קוגניציה מספרית, קוגניציה מוזיקלית.
ד”ר גילת יחיא שרון

ד”ר גילת יחיא שרון

ראשת אשכול הגיל הרך בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך, בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי ובחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה ארגונית
ד”ר ציפורה הוכדורף

ד”ר ציפורה הוכדורף

מרצה בחוג לחינוך, ראש אשכול ייעוץ חינוכי | מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

תחומי התמחות:

משפחה- מעברים בחיי משפחה, זוגיות, קונפליקטים בקשר מתבגרים ומתבגרים בסיכון מצבי לחץ ומשבר אלימות במשפחה ובביה"ס יעוץ חינוכי
ד”ר קלמן הלוי מאיה

ד”ר קלמן הלוי מאיה

מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

השפעתן של אסטרטגיות הוריות על תהליכי הפנמה והתנהגות של ילדים, התפתחותם של דפוסים שונים לוויסות רגשות בילד, טיפוח סביבה חינוכית "מקדמת צמיחה" התורמת להתפתחות חברתית ורגשית אופטימאלית בקרב מורים, גננות, הורים ותלמידים
ד”ר הרשקוביץ אריה

ד”ר הרשקוביץ אריה

מרצה בחוג לניהול ובחוג לחינוך

תחומי התמחות:

עיצוב מדיניות ומנהל ציבורי במערכות אורבניות ומערכות חינוכיות, בהקשר של השימוש בטכנולוגיית מידע (ICT)
ד”ר טוטיאן רוני

ד”ר טוטיאן רוני

ראש אשכול ייעוץ חינוכי בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה, בחוג לחינוך והפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

ייעוץ חינוכי, תכניות מניעה, טיפול בתלמידים תוקפניים
ד”ר טלנקר סרגיי

ד”ר טלנקר סרגיי

מרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

אתיקה, פילוסופיה של החינוך
ד”ר מאור גיל

ד”ר מאור גיל

ראש אשכול לקויות למידה בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה

תחומי התמחות:

הפרעת קשב, לקויות למידה ,CBT ,קרימינולוגיה
ד”ר מרדלר מוטי

ד”ר מרדלר מוטי

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך, מרצה בחוג לחינוך ובחוג לניהול
ד”ר נבו עינת

ד”ר נבו עינת

ראשת החוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי, מרצה בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

התפתחות שפה, קידום יכולות שפתיות במערכות החינוכיות, לקויות שפה, ניצני אוריינות, רכישת והתפתחות יכולות קריאה, מוטיבציה לקריאה, זיכרון עבודה
ד”ר רווה מיכל

ד”ר רווה מיכל

ראשת התכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך, מרצה בחוג לחינוך, בחוג לחינוך ולקויות למידה

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה של השפה והקריאה
ד”ר קלמר ענת

ד”ר קלמר ענת

ראשת אשכול משחוק וחדשנות בחינוך בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה ובתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

משחוק וחדשנות בחינוך שילוב כלים דיגיטליים בהוראה ולמידה של מתמטיקה, בהתייחסות להיבטים פסיכולוגיים של הוראה ולמידה
ד”ר שריד מרים

ד”ר שריד מרים

ראשת החוג לחינוך והחוג לחינוך וליקויי למידה, מרצה בחוג לחינוך, בתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך ובתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

לקויי למידה בהשכלה הגבוהה, היבטים לימודיים תפקודיים ומוטיבציוניים בלמידה של סטודנטים לקויי למידה בהשכלה הגבוהה
ד”ר שפיצר נעמה

ד”ר שפיצר נעמה

מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

פדגוגיה מתבוננת: מיומנויות חברתיות-רגשיות בחינוך, מודעות קשובה (מיינדפולנס) בחינוך, משחקי תנועה בגיל הרך
ד”ר מייזל הילית

ד”ר מייזל הילית

מרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

ייעוץ חינוכי, הנחיית קבוצות דינאמיות, מחקר איכותני, הערכת הישגים לימודיים במסגרות חינוכיות, בני נוער בהדרה ומשבר, הדרכת משפחות
ד”ר שני יעל

ד”ר שני יעל

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

חינוך בגיל הרך ותפקיד המחנכת בגיל הרך, ארגון סביבה חינוכית וגישות חינוכיות, התמקצעות של אנשי חינוך בגיל הרך, שימוש במדיה בגיל הרך 
ד”ר נאות הילה

ד”ר נאות הילה

מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי.

תחומי התמחות:

פילוסופיה קונטיננטלית, ובייחוד פנומנולוגיה, הרמנויטיקה , פילוסופיה של החינוך, פיתוח רגישות פילוסופית בקרב ילדים, טיפוח מודעות מגדרית בקרב ילדים/ות, פיתוח יצירתיות
ד”ר טרביה אימאן

ד”ר טרביה אימאן

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

חינוך הוראה ולמידה, אספקטים רגשיים חברתיים במערכת החינוך 
ד”ר שאולי סופי

ד”ר שאולי סופי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

מדעים, חינוך למדעים וטכנולוגיה, חינוך, חינוך מיוחד 
ד”ר קיסר עינב

ד”ר קיסר עינב

מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך ולקויות למידה, בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי ובתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

דידקטיקה של המתמטיקה בסביבה טכנולוגית , התפתחות החשיבה המתמטית החל מהגיל הרך, פיתוח בעיות מתמטיות (מסוג בעיות מידול)
ד”ר פולג אבי

ד”ר פולג אבי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

פיתוח אסטרטגיות חשיבה מסדר גבוה (בדגש על תחומי המדעים והמתמטיקה)'פיתוח אסטרטגיות הוראה לצורך טיפוח אסטרטגיות החשיבה, הוראת תלמידים מצטיינים 
ד”ר כהן בעז

ד”ר כהן בעז

מרצה בחוג לקרימינולוגיה, בחוג הרב תחומי ובחוג לחינוך

תחומי התמחות:

לימודי השואה, היסטוריה של עם ישראל, סוגיות בתולדות השואה, ילדות בצל השמדה, שיקום וזיכרון בעקבות השואה
ד”ר בן ארי יורם

ד”ר בן ארי יורם

מרצה בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובחוג לחינוך

תחומי התמחות:

סטטיסטיקה ושיטות מחקר, ניהול תחום האירוח התיירותי בתנאי אקלים משתנים, קבלת החלטות בתנאי חוסר ודאות
ד”ר אוליצה נטלי

ד”ר אוליצה נטלי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך
ד”ר עייש אבישי

ד”ר עייש אבישי

מרצה בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובתואר שני בכלכלה וניהול

תחומי התמחות:

תורת המשחקים, כלכלה מתמטית, למידת מכונה (Machine learning), למידה עמוקה (Deep learning).
ד”ר וינר צביקה

ד”ר וינר צביקה

מרצה בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובתואר שני בכלכלה וניהול

תחומי התמחות:

ארגונים הירארכיים, ארגון תעשייתי
ד”ר יובל ארבל

ד”ר יובל ארבל

ראש החוג לכלכלה, מרצה בחוג לניהול ובחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

כלכלה עירונית ונדל"ן, כלכלת בריאות
ד”ר טלמור עירית

ד”ר טלמור עירית

ראשת החוג ללוגיסטיקה ומרצה בחוג לניהול

תחומי התמחות:

חקר ביצועים, ניתוח מערכות, לוגיסטיקה וניהול סיכונים
ד”ר כוכבי יצחק, רו”ח

ד”ר כוכבי יצחק, רו”ח

ראש החוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

מומחה בתחום הכספים והחשבונאות.
ד”ר גריסקין ולדימיר

ד”ר גריסקין ולדימיר

מרצה בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

סטטיסטיקה יישומית, אקונומטריקה ומדעי הנתונים 
ד”ר דהן גבריאל

ד”ר דהן גבריאל

מרצה בחוג לניהול

תחומי התמחות:

אפיון אסטרטגיות ארגוניות ושיווק בינלאומי, ניתוח נתונים סטטיסטיים באמצעות תוכנות SPSS ו- AMOS.
ד”ר פיאדין ז’אנה

ד”ר פיאדין ז’אנה

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול
ד”ר אייכל רון

ד”ר אייכל רון

מרצה בחוג לניהול ובחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

מימון ותמחור נכסים, ניהול סיכונים, מאקרו כלכלה אמפירי, כלכלת ישראל ניהול וכלכלה התנהגותית 
ד״ר רשף אריה

ד״ר רשף אריה

מרצה בחוג לניהול, רכז פרקטיקום בביה"ס לניהול

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה חינוכית, יעוץ ארגוני, פסיכולוגיה של ההתנהגות המוסרית, אתיקה ארגונית
ד״ר בראל-שקד שגית

ד״ר בראל-שקד שגית

מרצה בחוג לכלכלה ובתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך | נציבת קבילות הסטודנטים

תחומי התמחות:

מאקרו כלכלה, כלכלת ישראל, כלכלה ציבורית, כלכלה חקלאית
ד”ר לוי-בלייך מיכל

ד”ר לוי-בלייך מיכל

מרצה בחוג ניהול ולוגיסטיקה

תחומי התמחות:

התמחות בניהול שרשרות אספקה ולוגיסטיקה, התמחות במערכות מידע בנושא תכנון ניתוח ועיצוב מערכות, התמכות במערכות מידע בנושא בינה עסקית
ד”ר שאמי לביב

ד”ר שאמי לביב

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

מדיניות מוניטרית, כלכלה נסתרת (כלכלה שחורה), תהליכים דינמיים במקרו כלכלה, העלמת מס
ד”ר רצ’בסקי ישראל

ד”ר רצ’בסקי ישראל

ראש מרכז החדשנות ויזמות, קשרי אקדמיה וקהילה ופיתוח חדשנות, מרצה בחוג לניהול ובחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

חדשנות, ניהול פרויקטים, ניהול פיננסי
ד”ר שטייגמן ענת

ד”ר שטייגמן ענת

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

התנהגות ארגונית, פסיכולוגיה חיובית
ד״ר גל כרמית

ד״ר גל כרמית

מרצה בחוג לניהול, מרצה בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה ובמרכז בינלאומיות

תחומי התמחות:

למידה מוטורית, ויסות רגשי וקשיים רגשיים בקרב ילדים ובני נוער, למידת מיומנות, יצירת זיכרון פרוצדורלי, שינה ובריאות
ד”ר כבירי אריאל

ד”ר כבירי אריאל

מרצה בחוג לניהול, בחוג לקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

תיאוריה של יחב"ל, ביטחון בינ"ל, סינתזות חומריות-רעיוניות במדעי החברה, אינטראקציות טכנולוגיות-רעיוניות והשפעתן על תחרות ושיתוף-פעולה בינ"ל, סיבות למלחמה גדולה ותנאים לשלום גדול בין המעצמות הגדולות
ד”ר אשרת-פינק יפעת

ד”ר אשרת-פינק יפעת

מרצה מן החוץ בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

תחומי התמחות:

מנהל חינוכי, תוכניות לימודים, הדרכת מורים ופיתוח מקצועי: הן מההיבטים המערכתיים-ארגוניים והן מההיבטים האישיים, זכרונות של אנשים מבוגרים מדחייה חברתית שחוו בילדותם והאותות שדחייה זו נתנה בבגרותם. בהיבטים הגופניים נפשיים
ד”ר אשוש יובל

ד”ר אשוש יובל

מרצה בחוג לקרימינולוגיה, בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

חקר הקיבוץ, שיטות מחקר איכותניות, זהויות חברתיות.
ד”ר ליברמן עדו

ד”ר ליברמן עדו

מרצה בחוג לקרימינולוגיה, בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

החברה הישראלית ובמיוחד המגזר הדתי לאומי, דמוגרפיה חברתית, מתודולוגיה למחקר על כל גווניה – סטטיסטיקה ושיטות מחקר במדעי החברה, ניתוח סוציולוגי של החברה הפוסטמודרנית
ד”ר מנור שלומית

ד”ר מנור שלומית

מרצה בחוג לסוציולוגיה ובחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של המשפחה זיקנה (גרונטולוגיה), פרישה משוק העבודה, היבטים חברתיים של פרישה וזיקנה, פמיניזם ומגדר
ד”ר פרשיצקי אנה

ד”ר פרשיצקי אנה

מרצה בחוג לסוציולוגיה, בחוג לקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של הגירה, העולים מבריה''מ לשעבר בישראל, אנתרופולוגיה של הדת, טקסים ואירועים ציבוריים
ד”ר ישראלי תמר

ד”ר ישראלי תמר

מרצה מן החוץ בחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

מידענות, ספרנות, פרטיות באינטרנט, ניהול מידע אישי, ניהול מידע קבוצתי, אובדן מידע, ניהול נתוני מחקר
ד”ר אבנון נטע

ד”ר אבנון נטע

מרצה בחוג לניהול ובחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

פרופסיות והבניית המומחיות בחברה בדגש על שאלות של אתיקה ומגדר
ד”ר שביט זאב

ד”ר שביט זאב

מרצה בחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של מרחב ומקום, יחסים אתניים ורב-תרבותיות, זהות קולקטיבית, החברה בישראל
ד”ר זיידיס ערן

ד”ר זיידיס ערן

מרצה בחוג לניהול, בחוג לקרימינולוגיה, בחוג הרב תחומי, ראש היחידה לקידום ההוראה (היל"ה)
ד”ר תמיר ורד

ד”ר תמיר ורד

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

פשיעה והגירה, עבריינות נוער
ד”ר שוורצמן יוליה

ד”ר שוורצמן יוליה

מרצה בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

פילוסופיה יהודית בימי הביניים, הגות יהודית מודרנית, פילוסופיה של הדת
ד״ר שפרבר חיים

ד״ר שפרבר חיים

ראש החוג הרב תחומי, מרצה בחוג ללימודי שימור

תחומי התמחות:

היסטוריה יהודית מודרנית – התמחות בהיסטוריה של יהודי מזרח אירופה במאה ה19
רו”ח איוב מחמוד

רו”ח איוב מחמוד

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

כלכלה, חשבונאות וסטטיסטיקה
ד”ר ירון פשר

ד”ר ירון פשר

התפתחות המדיניות הנאצית כלפי היהודים 1945-1939, סוגיות בתולדות השואה (מלחמה ושואה), ניתוח תעודות.

תחומי התמחות:

היסטוריה צבאית ודיפלומטית, מלחמת העולם השניה, לימודי השואה, אסטרטגיה ולוגיסטיקה של הצבא הגרמני בממשק עם "הפתרון הסופי"
ד”ר אלעד משה

ד”ר אלעד משה

מרצה מן החוץ בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

ביטחון לאומי, הסכסוך הישראלי – פלסטיני, החברה והמנהיגות הפלסטינית, ישראל ו"השטחים".
ד”ר ריקי גליה

ד”ר ריקי גליה

יחסי עבודה ומשאבי אנוש, התנהגות ארגונית, היבטים חברתיים של עבודה ועיסוקים, תרבות ארגונים, ארגונים וגלובליזציה.

תחומי התמחות:

פילנתרופיה תאגידית של עסקים משפחתיים, אחריות חברתית של עסקים בהקשר של יחסי עבודה, חקר השיח הניהולי בהקשר של התנדבות עובדים, פילנתרופיה עלית.
ד”ר שאול ירדנה

ד”ר שאול ירדנה

מרצה בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

קיימות חברתית וסביבתית, ערים מקיימות, תמורות במרחב הכפרי בישראל, ניהול שטחים פתוחים, יחסי אדם סביבה, מדיניות התכנון הלאומי בישראל , צרכנות חברה וסביבה, דמוגרפיה, הגירה פליטים ועובדים זרים, שיטות מחקר איכותניות, סטטיסטיקה ואוריינות אקדמית
ד”ר אפרת פיטרסה

ד”ר אפרת פיטרסה

לימדתי באוניברסיטה הפתוחה במסלול לטכנולוגיות למידה לתואר שני, מלמדת בחוג הרב תחומי, במסלול לימודי מידע, ובמסלול לחינוך . הקמתי וניהלתי את היחידה לקידום הוראה במכללה. מחקרי עוסקים בהשפעות של סביבה תרבותית על אוריינות מידע ועל שימושי מידע ולמידה.

תחומי התמחות:

אוריינות מידע, שימושי טכנולוגיות מידע בחינוך ופיתוח הדרכה מבוסס כלים דיגיטלים.

גב’ למפרט ורד

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

גב’ מור סיון

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

מר שמעוני גלי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך
ד”ר בראל הילה

ד”ר בראל הילה

מרצה מן החוץ בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

התמחות במשאבי אנוש וניהול
יוסי מאירוביץ

יוסי מאירוביץ

סמנכ"ל מערכות מידע
סיגל ניסן

סיגל ניסן

מנהלת מדור שכ"ל
ד”ר סמירה מחאמיד

ד”ר סמירה מחאמיד

מנהלת הספריה

גב’ רפפורט שירלי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך ולקויות למידה

מר כעבייה פארס

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

מר כהן אלון

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

ביקורת טכנולוגיות מידע, ביקורת חשבונות, ביקורת פנימית, טכנולוגיות מידע ואבטחת מידע, ניהול סיכונים טכנולוגים

מר פיאטקובסקי יואב

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

רואה חשבון ומתמחה בתחום ביקורת החשבונות

גב’ זיו לימור

מרצה מן החוץ בחוג הרב תחומי
פרופ’ ח’אלד עראר

פרופ’ ח’אלד עראר

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך
פרופ’ נסים בן-דוד

פרופ’ נסים בן-דוד

נשיא המכללה
ד”ר אלרן יוסי

ד”ר אלרן יוסי

מרצה בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

כימה תיאורטית, חינוך מתמטי בלתי פורמלי, מתמטיקה יצירתית , טכנולוגיה בחינוך, חשיבה יצירתית וחדשנות
ד”ר חלבי יעקוב

ד”ר חלבי יעקוב

מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

כלכלה פוליטת בינ"ל בעידן הגלובליזציה, כלכלה פוליטת של מדינות המזרח התיכון, מדיניות החוץ של ארה"ב במזרח התיכון מיעוטים בזירה הבינ"ל והזכויות שלהם במשפט הבינ"ל עם דגש על המיעוט הדרוזי.
מר ישעיהו (שי) בר יעקב

מר ישעיהו (שי) בר יעקב

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תפיסות תיאורטיות ומעשיות של בימוי ומשחק, תולדות התיאטרון הישראלי, שייקספיר - תפיסה בימתית היסטורית, תיאטרון אמריקאי מודרני, ביקורת התיאטרון
ד”ר אורן רוית

ד”ר אורן רוית

מרצה מן החוץ בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

מנהיגות בארגונים, השפעה על ביצועים ארגוניים, ניהול ביצועים, ניהול תגמולים, ניהול טאלנטים 

גב’ דיינגו ילנה

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

מתמטיקה פיננסית
מר וולף אמנון

מר וולף אמנון

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

שחקן תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, בימאי ,מחזאי ומנחה סדנאות משחק.
מר יוסי אלפי

מר יוסי אלפי

תחומי התמחות:

המחזה הקהילתי כסיפור, תיאטרון קהילתי, כתיבה: מחזאות, סיפורת, שירה.
מר אריק גוטלר אופיר

מר אריק גוטלר אופיר

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון חברתי-קהילתי , חברה משותפת, חינוך
גב’ לוברני רולניק נילי

גב’ לוברני רולניק נילי

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תאטרון פלייבק -תאוריה והתנסות אומנות האימפרוביזציה - גישות, טכניקות, יישומים ושפה אמנותית, תאטרון פיזי ומודעות באמצעות תנועה ע״פ שיטת פלדנקרייז
גב’ נטע נדב

גב’ נטע נדב

תחומי התמחות:

תיאטרון קהילתי. תיאטרון פיזי.
מר פתר סיני

מר פתר סיני

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

שחקן בתיאטרון, קולנוע וטלביזיה , במאי תיאטרון ומורה למשחק מרצה בהנחיית משחק ובהוראת מחזאות המאה העשרים.
גב’ קורן מזרחי סימונה

גב’ קורן מזרחי סימונה

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון חברתי-קהילתי, חינוך, הפקת טקסים ומופעים
מר סלימאן הישאם

מר סלימאן הישאם

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

משחק לתיאטרון ומשחק מול מצלמה
מר גיא אלחנן

מר גיא אלחנן

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי התיאטרון

תחומי התמחות:

תיאטרון פיזי רב שפתי
גב’ תורן יהלי

גב’ תורן יהלי

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

שירה תוך חיבור למקור המרחב הפנימי, שירה ללא מאמץ, עבודה גופנית תומכת שירה, נשימה נכונה
גב’ ויצמן עינת

גב’ ויצמן עינת

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

הוראת משחק לתיאטרון, הוראת משחק לקולנוע וטלוויזיה
גב’ עמנואלה עמיחי

גב’ עמנואלה עמיחי

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

במאית וכוראוגרפית .משלבת בעבודותיה תאטרון, מחול, פרפורמנס ווידאו ועובדת עם פרפורמרים ונון פרפורמרס ביצירותיה.
גב’ ראבעה מורקוס

גב’ ראבעה מורקוס

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

אמנית בתחום המחול והכוריאוגרפיה, קונטקט ואימפרוביזציה.
ד”ר נעמי פריש-אבירם

ד”ר נעמי פריש-אבירם

המחקר שלי עוסק בתפר שבין המנהל ציבורי והמדיניות הציבורית, תוך שימוש בתיאוריות אינטרדיסציפלינריות המשלבות כלכלה התנהגותית, מנהל עסקים, פסיכולוגיה חברתית ומדע המדינה. המחקר שלי הוא מחקר יישומי המתבסס בעיקר על ניסויי שדה וסקרי ניסוי.

תחומי התמחות:

מנהל ומדיניות ציבורית, חדשנות במנהל הציבורי, היענות למדיניות, עיצוב מדיניות, הערה ומדידה של ביצועים.
יוסי סגל

יוסי סגל

יו"ר הועד המנהל
חנן יגר

חנן יגר

מנכ"ל
יהודית יעקב

יהודית יעקב

סמנכ"לית
רונית מור

רונית מור

דיקנית הסטודנטים וסמנכ"לית
רמי מזרחי

רמי מזרחי

ראש מנהל משאבי אנוש ותפעול
יאן שיך

יאן שיך

סמנכ"ל כספים
מיכל הלאל

מיכל הלאל

סמנכ"לית למנהל אקדמי ומנהלת היחידה ללימודים קדם אקדמיים
ורד אטס

ורד אטס

מנהלת היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך
רוית ליטן

רוית ליטן

מנהלת שיווק ומכירות

ד”ר מזרחי ילנה

מרצה בחוג לניהול
מר מאור זגורי

מר מאור זגורי

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

במאי, מחזאי, תסריטאי, שחקן ומורה למשחק
אינג’ מאיר רונן

אינג’ מאיר רונן

מרצה בחוג לשימור

תחומי התמחות:

טכנולוגיות בנייה וחומרים במבנים היסטוריים ועתיקים, כשלים הנדסיים במבנים, היסטוריים ועתיקים, חיזוק מבנים לשימור, ההיבטים השימורים של תחיקת הבנייה.

מר רטמנסקי רונן

מרצה בחוג לניהול
פרופ’ צור יוסף

פרופ’ צור יוסף

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

חשבונאות פיננסית וניהולית, אי שוויון בחלוקת העושר: התפתחותו והקשר בינו לבין מפותחות כלכלית, רגולציה של שוק רואי החשבון.

ד”ר יורן נתן

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

ד”ר מוסקוביץ אברהם

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

ד”ר מוריס גנלה

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

ד”ר מיעארי סאמי

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

כלכלה פוליטית, כלכלת מיעוטים כלכלת עבודה

גב’ ביאעה יסמין

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

מר חזות טל

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

מר ח’ליפה איפתח

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

מר טולדנו גיא

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

מר נאדרי מאור

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

גב’ עאסי הנאדי

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

מר עמאשה גוואד

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

מר פרוסט טל

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

מר שמשון גיא

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה
רו”ח שרון אורי

רו”ח שרון אורי

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

מומחה בתחומי הכספים, כלכלה וחשבונאות

ד”ר סגרה עדה

מרצה מן החוץ בחוג לשימור

מר פרוינדליך אמיר

מרצה מן החוץ בחוג לשימור

גב’ זינגר רונית

מרצה מן החוץ בתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

ד”ר בארי רון

מרצה מן החוץ בחוג לשימור
מר בוסקילה גדי

מר בוסקילה גדי

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה, בחוג לניהול, בחוג לשימור ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

שיווק, כלכלת מוצרי מידע
מר צור שמעון

מר צור שמעון

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

משפט מסחרי, חברות, דיני עבודה, גישור ובוררות עסקית, דיני משפחה, גישור משפחה 

מר רוזנקרנץ מירון

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה

תחומי התמחות:

מימון והשקעות, תורת הפירמה
ד”ר שגיא יריב

ד”ר שגיא יריב

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

פיתוח ארגוני וייעוץ אסטרטגי לארגונים במגזר הציבורי והשלישי בדגש על רשויות מקומיות, פיתוח מתודות הוראה והכשרה

ד”ר שוורץ אשר דפנה

מרצה בחוג לכלכלה

תחומי התמחות:

טכנולוגיות תקשורת, ניהול צוות, סביבה וירטואלית, מדיה חברתית, חינוך STEM ,כישורי המאה ה-21 , שינויי קריירה
פרופ’ תבור צחי

פרופ’ תבור צחי

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

מימון, כלכלה קלאסית, כלכלת רשתות, אופטימיזציה, כלכלת סביבה, מימון התנהגותי

מר בירמן אבינדב

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

מאקרו כלכלה
מר אלישע ירון

מר אלישע ירון

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה, בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

כלכלה ומנהל עסקים

ד”ר אריה יוסף

מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

התנהגות אנושית במרחבים דיגיטליים, ואינטראקציה בין האינדיוידואל לרשתות החברתיות בהן הוא מתנהל, סוגיות סוציולוגיות וקרימינולוגיות באמצעות תורת הרשתות. 

גב’ שוסטר ראיסה

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

ביקורת חברות ציבוריות ופרטיות וביקורת פנים
ד”ר שחור טל

ד”ר שחור טל

מרצה בחוג לניהול ובחוג ללוגיסטיקה
פרופ’ שטוב אברהם

פרופ’ שטוב אברהם

מרצה בחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

ניהול התפעול, ניהול פרויקטים, פיתוח סימולטורים להדרכה

מר שיין מיכה

מתרגל בחוג לניהול ובחוג לכלכלה

תחומי התמחות:

מתמטיקה וסטטיסטיקה, הנדסת יצור

מר שמיר עופר

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

מנהל עסקים

מר שצברגר חן

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

משחקי מיקוח ותורת המשחקים

ד”ר שרייבר איזולדה

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

סוציולוגית ארגונית, באמבידקסטריות אירגונית, בניהול צוותים וירטואליים / גלובליים, פיתוח מנהלים, פיתוח צוותים
ד”ר סער אבנר

ד”ר סער אבנר

מרצה מן החוץ בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

משא ומתן במצבי משבר, משא ומתן בין מדינות בעלות תרבות שונה, היסטוריה של המזרח התיכון, אסלאם (דת, תרבות, מנהגים) תקשורת בין-אישית, ניהול משברים
גב’ ספייה איה

גב’ ספייה איה

מתרגלת בחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

כלכלה וניהול בסטטיסטיקה ללימודי איכות

מר עכריה אסלאם

מרצה בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

אלגוריתמי תזמון מקוונים וחצי מקוונים
פרופ’ ערער ח’אלד

פרופ’ ערער ח’אלד

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך

תחומי התמחות:

חקר מדיניות, מנהל, מנהיגות והשכלה גבוהה

גב’ פרלה עינב

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

שיווק ותקשורת

ד”ר פשוט תמר

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

מדעי המוח

ד”ר מלכא קרנית

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

דיני מיסים, מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מע"מ, מיסוי בינלאומי ועבירות מס, דיני חינוך

מר מן אלחנדרו דייגו

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

ראיית חשבון, רכישות ומיזוגים של חברות ציבוריות במשק הישראלי והעולמי, בדיקות נאותות פיננסית וחשבונאיות
ד”ר סעד ראמי

ד”ר סעד ראמי

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

קבלת החלטות בתנאי אי וודאות, השפעת טעויות בנתונים על תהליך קבלת החלטות, ניהול פיננסי, חשבונאות פיננסית וניהולית 
ד”ר ינון רותם

ד”ר ינון רותם

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך ובחוג לחינוך ולקוית למידה

תחומי התמחות:

רכישת קריאה, התפתחות הקריאה בעברית, לקויות קריאה, תהליכי העיבוד בבסיס זיהוי מילים
ד”ר יפתח גבע

ד”ר יפתח גבע

מרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

מנהיגות חינוכית, היבטים אתיים בניהול וארגון מערכות חינוך, תהליכי הכשרה ופיתוח מנהיגות באמצעות סימולציות

מר יצחק עמית

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

חשבונאות ומיסוי

גב’ כהן רותם

מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

קרימינולוגית קלינית

ד”ר לדרמן דן

מרצה מן החוץ בחוג לניהול

תחומי התמחות:

מיקרו כלכלה, מוצר ציבורי

ד”ר בלס גולדה

מרצה בחוג ללימודי שימור

תחומי התמחות:

תולדות האמנות - תקופות, זרמים וסגנונות, מקורות היסטוריים, דתיים ומיתולוגיים להבנת היצירה האמנותית לתקופותיה, ציור, פיסול ואדריכלות בתקופת הרנסנס, בדגש על האמנות האיטלקית.תיאוריות, ביקורת וכתיבה על אמנות. 

גב’ ברבי לוי לוטם

מרצה מן החוץ בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

יישומי מחשב, מערכות מידע ניהוליות, סטטיסטיקה, חקר ביצועים

מר גרשטיין בוריס

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

מתמטיקה
ד”ר דגני-דיניסמן אורית

ד”ר דגני-דיניסמן אורית

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

יזמות וחדשנות בחינוך, חינוך בלתי פורמלי - חברתי קהילתי, מנהל ומדיניות ציבורית בשלטון האזורי והמקומי במרחב בכפרי, יעוץ ארגוני, פיתוח והכשרת מנהיגות וצוותי הנהלה, תכנון אסטרטגי וקידום עסקים קטנים ובינוניים 
מר חכם יוסי

מר חכם יוסי

מרצה מן החוץ בחוג לחשבונאות

תחומי התמחות:

משפטים, משפט מסחרי, מנהל עסקים ומימון
ד”ר סאמיה זייד

ד”ר סאמיה זייד

ראשת היחידה לאנגלית כשפה זרה | מרצה לאנגלית

ד”ר אהרון שמחה

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

פיתוח תכניות לימודים מבוסס מחקר קוגנטיבי, פיתוח חשיבה בדגש על פיתוח חשיבה מדעית
מר סאלמה סעיד

מר סאלמה סעיד

מרצה מן החוץ בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

אמנות הפנטומימה, הטכניקה של שפת הגוף ועולם המסכות / קומידיה דילארטטה
מר אבו טפלה ספואת

מר אבו טפלה ספואת

מרצה מן החוץ בחוג לסוציולוגיה
ד”ר אליעזר אורן

ד”ר אליעזר אורן

מרצה מן החוץ בחוג ללוגיסטיקה

תחומי התמחות:

חקר ביצועי, ניהול פרויקטים, בקרת איכות 
ד”ר בודה ארז

ד”ר בודה ארז

מרצה בחוג לניהול

תחומי התמחות:

כלכלה עירונית, מיקרו/מאקרו כלכלה, סטטיסטיקה וניתוח נתונים, הסתברות 
גב’ פליישר יונה

גב’ פליישר יונה

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך ולקויות למידה

תחומי התמחות:

אבחון וטיפול בילדים עם לקויות למידה, בניית תכניות התערבות חינוכיות לימודיות לקידום מיומנויות למידה, הדרכת הורים וצוותי חינוך לסייע ולהתמודד עם ילדים עם לקויות למידה.
גב’ ענת סקולר

גב’ ענת סקולר

תחומי התמחות:

תחומי התמחות ענת סקולר .A.Mפסיכולוגיה קלינית, עוסקת בטיפול אישי זוגי ומשפחתי, מנחת קבוצות מוסמכת ( אוניברסיטת תל אביב), מדריכת מנחי קבוצות וצוותי עובדים סוציאליים, מנחת סדנאות וקבוצות טיפוליות, מומחית בטיפול וליווי בני זוג בתהליך גירושין.
ד”ר לוז עירית

ד”ר לוז עירית

ראשת החוג ללימודי תאטרון, יועצת סטודנטים, מנהלת מערך התמחויות מעשיות בחוג ללימודי תאטרון ומרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

סוציולוגיה של התאטרון, דרמטורגיה, בימוי, כתיבה, תאטרון קהילתי-חינוכי-חברתי
גב’ סמדר יערון

גב’ סמדר יערון

מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

תחומי התמחות:

ממייסדי המרכז לתיאטרון עכו (1985) ושותפה מרכזית לפיתוח דרך העבודה הייחודית של המרכז.
גב’ גרינאוצקי קרן

גב’ גרינאוצקי קרן

מרצה בחוג לניהול

תחומי התמחות:

התנהגות ארגונית
מר אסולין מאור

מר אסולין מאור

מרצה בחוג לניהול, בחוג לקרימינולוגיה, בחוג לחינוך, בחוג לסוציולוגיה ובתכניות לתואר שני בניהול מערכות חינוך ואוריינות וחדשנות בחינוך

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה, סוציולוגיה
רו”ח שי צבאן, MBA

רו”ח שי צבאן, MBA

מרצה בקורסים בתחום החשבונאות הפיננסית והניהולית

תחומי התמחות:

חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, השבחת ערך חברות, יזמות עסקית, מימון התנהגותי והיבטים בקבלת החלטות ואוריינות פיננסית
ד”ר פלאח ג’נאן

ד”ר פלאח ג’נאן

מרצה בחוג לניהול ובחוג לקרימינולוגיה
ד”ר שונפלד בת

ד”ר שונפלד בת

ד”ר עלי נוהאד

ד”ר עלי נוהאד

מרצה בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

פונדמנטליזם דתי מוסלמי ויהודי, יחסי רוב מיעוט בארץ ובעולם, השכלה גבוהה בקרב המיעוט הערבי בישראל, אלימות ופשיעה ויחסים עם משטרה, נשים ודו-לשוניות
גב’ זיו קרני-אפרתי

גב’ זיו קרני-אפרתי

מרצה בחוג לסוציולוגיה.

תחומי התמחות:

גרונטכנולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
ד”ר זמל עפר

ד”ר זמל עפר

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

עבריינות נוער, קטינים בזנות, חבורות רחוב וכנופיות
ד”ר גלעד זיו

ד”ר גלעד זיו

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה
ד”ר תמר כץ פלד

ד”ר תמר כץ פלד

תחומי התמחות:

תרבות, חברה ומשפט
ד”ר מרים עופר

ד”ר מרים עופר

מרצה בכירה בתכנית ללימודי השואה | ראש צוות מחקר בנושא: רפואה תחלואה וילדות בשואה, היבטים רלוונטיים למאה ה-21.
ד”ר גיל להט אפרת

ד”ר גיל להט אפרת

מרצה בבית ספר לניהול ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה חברתית וארגונית
ד”ר קליס אולג

ד”ר קליס אולג

גב’ דאוס אנה

גב’ דאוס אנה

מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה ובחוג לסוציולוגיה
גב’ ישראלי שחר

גב’ ישראלי שחר

מרצה מן החוג בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

התמודדות עם מצבי קיצון פיסיים ומנטליים
ד”ר מיכל פרטוק

ד”ר מיכל פרטוק

רכזת התנסות בשדה ופרקטיקום בחוג לקרימינולוגיה ורכזת המרכז לחקר ילדים, נוער וצעירים בסיכון בחוג לקרימינולוגיה, מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה ובחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

ילדים ונוער בהזנחה ובסיכון, התמכרויות והיבטי טיפול במכורים, פשיעה ברשתות מוצפנות.
ד”ר רוזמן ניר

ד”ר רוזמן ניר

מרצה בחוג לקרימינולוגה, בתואר שני בקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

קבלת החלטות בתחום הפורנזי, הטיות קוגניטיביות בהערכת אמינות של עדים וחשודים, עמדות כלפי תוקפים וקורבנות
גב’ דדי ברון

גב’ דדי ברון

ד”ר איריס קלודה

ד”ר איריס קלודה

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

סטטיסטיקה ושיטות מחקר, אינטליגנציה רגשית, לחץ והתמודדות

גב’ בדארנה זאדה

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

חינוך כללי, חינוך לגיל הרך בהתמחות תכניות לימודים ותכנון למידה והוראה, סביבה חינוכית איכותית, אסטרטגיות למידה, תכניות לימודים בחברה רב תרבותית, גישות ותפיסות חינוכיות בחינוך, מעברים ורצף חינוכי
ד”ר אוסצקי-שטרן דניאלה

ד”ר אוסצקי-שטרן דניאלה

מרצה בחוג לחינוך ובחוג הרב תחומי, מרצה מן החוץ במרכז בינלאומיות

תחומי התמחות:

תולדות השואה, מלחמת העולם השנייה וגרמניה הנאצית 
ד”ר ינאי פרחה

ד”ר ינאי פרחה

המתאם הבין מוסדי מטעם מכללת תל חי של התוכנית לתואר שני בניהול וכלכלה

גב’ בריק-סעב שאוק

מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי
ד”ר מתן מרקוביצקי

ד”ר מתן מרקוביצקי

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

טיפול זוגי ומשפחתי, הפרעות במשפחה, הפרעות התנהגותיות בקרב ילדים ובני נוער, אוכלוסיות נחשלות בראייה סוציולוגי.
גב’ טרשצ’נקוב ולריה

גב’ טרשצ’נקוב ולריה

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובחוג לסוציולוגיה

תחומי התמחות:

צעירים ונוער בסיכון – סוגיית הבריונות בעולם של מתבגרים בעידן המודרני שבו יש חיבור בין העולם הפיזי לעולם המקוון, עמדות הציבור בנוגע לחומרה של עבירות פליליות – הקשר בין מאפייני עבירות פליליות לסוג העבירה ולדירוג חומרתה בעיניי הציבור

ד”ר הוד תמיר

מרצה מו החוץ בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

החברה הישראלית וזיכרון השואה, שואה ומשפט, מלחמת העולם השנייה והשואה, חברה ותרבות בישראל
ד”ר הדר תמר

ד”ר הדר תמר

מרצה בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

טיפול במוזיקה, טיפול דיאדי, מחקר איכותני, חליל צד, הדרכת מטפלים
רו”ח מנחם סעת

רו”ח מנחם סעת

מרצה בחוג לכלכלה ובחוג לניהול

תחומי התמחות:

אוריינות פיננסית, חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, מימון התנהגותי, ניהול משאבי אנוש, ניהול משא ומתן, גישור, כלכלת ישראל, אקונומטריקה
ד”ר עבד חאתם

ד”ר עבד חאתם

מרצה מן החוץ בחוג הרב תחומי

תחומי התמחות:

ניהול הכוונה עצמית בלמידה, מנהיגות בחינוך, תכנון לימודים, שיטות מחקר
ד”ר שפרן יואל

ד”ר שפרן יואל

מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

חקר אלימות במשפחה, פסיכופתיה, מסוכנות | קרימינולוג קליני

ד”ר אגוזי איילת

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

חדשנות ארגונית, יצירתיות, צ'מפיוניות, מנהיגות, יזמות, ניהול עובדים, פיתוח ארגוני, שינוי ארגוני, מוטיבציה, אקלים ותרבות ארגונית
ד”ר קוסקס באטריס

ד”ר קוסקס באטריס

מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובתואר שני בקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

משפט פלילי השוואתי, זכויות נפגעי עבירה וויקטימולוגיה, משפט רחוב, זיכרון קולקטיבי וכלים משפטיים ולא משפטיים ליישוב סכסוכים בין קבוצות שונות בחברה, חלופות והליכים שונים במערכת המשפט הפלילי
ד”ר סלאם קודסי

ד”ר סלאם קודסי

מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

משחק בגני ילדים, היבטים התפתחותיים על משחקי ילדים, חינוך ולדורף (אנתרופוסופי) בגיל הרך, גן עתידי, פדגוגיה מוטת עתיד
ד”ר מרעי-סרואן אבתסאם

ד”ר מרעי-סרואן אבתסאם

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

תחומי התמחות:

גיל רך, פרספקטיבות של ילדים ומחקר עם ילדים, מחקר מודע הקשר, הזנחת ילדים 
גב’ הייא אבו סלאח – חרב

גב’ הייא אבו סלאח – חרב

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

תחומי התמחות:

מורה לאוריינות קריאה וכתיבה בחוג לחינוך 
פרופ’ שירי לביא

פרופ’ שירי לביא

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

תחומי התמחות:

פסיכולוגיה חיובית בארגוני חינוך ובמנהל החינוך, מערכות יחסים, חוזקות, תחושת משמעות בעבודה
ד”ר שי קציר

ד”ר שי קציר

מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

תחומי התמחות:

מדיניות חינוך, רפורמות חינוכיות, אקטיביזם חינוכי, חינוך חרדי
זאב יוסף

זאב יוסף

ד”ר בהאא מחול

ד”ר בהאא מחול

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי.
ד”ר מעיין שמעוני

ד”ר מעיין שמעוני

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קיהלתי

תחומי התמחות:

התפתחות הילד, וויסות חושי, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות חרדה אצל ילדים,פעילויות פנאי אצל ילדים, שילוב והכלה,יצירה ויצירתיות
גב’ ירחמיאל שירלי-שירה

גב’ ירחמיאל שירלי-שירה

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי.
גב’ סוהא מוסא

גב’ סוהא מוסא

מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קיהלתי